Wiele osób nazywa depilację laserową sposobem na uzyskanie świętego spokoju. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy depiluje niektóre z swoich części ciała. Niestety utrzymanie estetyki z użyciem tradycyjnych metod kosztuje czas, pieniądze i nerwy. Regularne poddawanie skóry ekspozycji na ostre maszynki czy pianki do golenia z dodatkiem chemicznych substancji powoduje bolesne podrażnienia i zaczerwienienia. Depilacja laserowa potrafi odwrócić życie do góry nogami..

Co daje depilacja laserowa?

Po dobrze przeprowadzonej serii zabiegów depilacji laserowej włosy z danej partii już nigdy nie odrosną. Oznacza to zaprzestanie korzystania z innych metod depilacji, a co za tym idzie brak zaczerwienienia i oszczędność czasu. 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

Depilacja laserowa jak sama nazwa wskazuje przeprowadzana jest z użyciem lasera. To profesjonalne urządzenia, które w dzisiejszych czasach są tak dobrze skonstruowane, że wszystkie parametry ustawiają automatycznie pod indywidualnego klienta. Kiedyś każdy laser posiadał swoją własną technologię i technikę – dziś z reguły nowoczesne lasery łączą w sobie różnego rodzaju diody i wiązki światła idealnie działając na powierzchnię skóry.

Aby uzyskać pożądany efekt i permanentnie pozbyć się włosów należy przeprowadzić całą serie zabiegów – z reguły od 4 do 8-9 zabiegów wystarcza. O ich ilości decyduje w dużej mierze karnacja skóry i kolor włosów. Ciemniejsze włosy posiadają więcej melaniny, która po nagrzaniu się będzie bardzo łatwo i skutecznie niszczyć cebulki włosowe. Niestety osoby o jaśniejszej karnacji mogą mieć większe problemy – mniej melaniny i mniejsze prawdopodobieństwo szybkiego zniszczenia cebulek.

Podsumowanie

Depilacja laserowa to zabieg, który powinien być przeprowadzany przez doświadczone i profesjonalne osoby. Dlatego najlepiej wybierać salony z nieposzlakowanymi opiniami. Salony sieci depilacja.pl prezentują najwyższą jakość prowadzonych usług i są dostępne w największych miastach całej Polski.

Comments are closed.