Osoby które chcą wybrać do siebie wyjątkowy zapach z pewnością powinny wiedzieć iż zasadniczo możemy wykorzystać kilka nut zapachowych takich jak nuta cytrusowa, nuta kwiatowa czy też nuty kojarzące nam się z drzewem, piżmem.

To dzięki nim tworzony jest wyjątkowy zapach który ostatecznie będzie wlany do butelki perfum.

Jak testować perfumy?

Testując perfumy powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj naszej skóry, w przypadku skóry normalnej możemy stosować większość zapachów które będą rozwijały się w ciągu następnych godzin poprzez uwalnianie różnych nut. Oczywiście w przypadku osób o skórze tłustej należy zwrócić uwagę aby nie przesadzać z ilością nakładanych perfum, dodatkowo także dobrze sprawdzą się w tym przypadku nuty cytrusowe. Osoby które posiadają skórę suchą powinny poszukiwać perfum o obniżonej zawartości alkoholu, dlatego też mogą wybrać wodę toaletową, które zawiera mniej alkoholu ale także posiada mniej intensywny zapach. Jeżeli chcemy aby zapachy były dobrze wyczuwalne powinniśmy zwrócić uwagę aby aplikować ją w miejsca gdzie wyczuwamy puls czyli będzie to szyja, nadgarstek czy też zgięcie łokcia. Wiele osób testując perfumy popełnia błąd rozcierając je na ręce, perfumy powinny naturalnie wnikać do naszej skóry, tak aby utworzyć z nią zapach który będzie naszym indywidualnym zapachem. Naturalnie nie powinniśmy stosować perfum na skórę gdzie używaliśmy balsamu, niekiedy możemy także spryskać perfumami szczotkę do włosów, dzięki czemu nasze włosy przez dłuższy czas będą otrzymywały wyjątkowy zapach. Możemy zakupić perfumy damskie, męski ale także tak zwane perfumy uniseks, z pewnością będą to często perfumy wykorzystujące nuty kwiatowe oraz cytrusowe, uznawane za dość uniwersalne. Oczywiście nuty cytrusowe warto wykorzystać na wiosnę, w lecie będą kojarzyły się one ze świeżością. W przypadku kiedy chcemy poszukać perfum które będą odpowiednie na wieczór, wówczas warto poszukać zapachu bardziej intensywnego, poszukujemy wówczas piżma, zapachu skóry czy też kory drzewnej. Panowie którzy poszukują wyjątkowego zapachu dla siebie mogą zwrócić uwagę na mexx perfum ten charakteryzuje się bardzo ciekawym męskim zapachem.

Comments are closed.

https://olawa24.pl/artykul/kto-musi-posiadac-ubezpieczenie-mieszkania/1283652 https://nety.pl/partnerskie/zakup-ubezpieczenia-autocasco-co-warto-wiedziec/ https://fluent-access.com