Nawet niewielki balkon to idealne miejsce wypoczynkowe na okres wiosny i lata – przekonują projektanci mebli i dodatków ogrodowych. Komplet balkonowy składający się ze stolika i dwóch wygodnych foteli to podstawa, jednak możliwości jest znacznie więcej. Jakie meble znajdziemy dzisiaj u topowych producentów? Na co zwracać uwagę podczas kupna mebli?

Komplet balkonowy z technorattanu

Wśród najchętniej kupowanych mebli na balkon największym zainteresowaniem cieszą się meble technorattanowe. Komplet balkonowy z technorattanu to propozycja dla osób ceniących zarówno doskonałe wzornictwo, jak i trwałość czy rozsądne ceny. Komplet balkonowy wykonany z tego tworzywa jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspierać nasz komfort oraz urozmaicać przestrzeń wypoczynkową. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo, które zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i korozją – mówią pracownicy sklepu gardenspace.pl. Zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczące zmniejszenie wagi mebla, przez co jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia kłopotów. Okrycie mebla technorattanowego tworzy syntetyczna plecionka – jej nieporowata struktura nie wchłania brudu, przez co jej czyszczenie nie zajmuje wiele czasu. Zaletą technorattanu jest wysoka odporność na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy na promieniowanie UV. 

Jak kupować komplet balkonowy?

Szukając mebli takich jak komplet balkonowy warto wykorzystać ofertę jaką są meble ogrodowe z ekspozycji. Są one dostępne w znacznie niższych cenach, a są to produkty pełnowartościowe. Inną opcją jest skorzystanie z posezonowych obniżek i wyprzedaży. Aby nasze meble balkonowe na długi czas zachowały doskonały wygląd warto zaopatrzyć się również w pokrowce ogrodowe. 

Comments are closed.