Czy parasol LED będzie dobrym wyborem na ogród? Oczywiście, że tak. Jest to przedmiot, który dobrze sprawdzi się zarówno w małych ogrodach, jak również tych, których powierzchnia jest zdecydowanie większa. Chociaż popularność takich parasoli nie jest jeszcze duża.

Ogrodowy parasol LED

Wszyscy wiedzą jak wyglądają małe światełka LED, ale jak można je połączyć z parasolem? Ano można. Światełka znajdują się w środku parasola, a dokładnie na jego czaszy, dzięki czemu całość daje bardzo przyjemne światło. Tyle razy ma się problem z tym, że na dworze brakuje dodatkowego źródła światła. Mając parasol tego typu, nie będzie trzeba przejmować się problemami tego typu, ponieważ światełka zostały zamontowane już na samym parasolu, który dodatkowo będzie zapewniał ochronę przed słońcem, a wieczorem przed wiatrem.

Diody solarne na lampce

Parasol LED został tak skonstruowany, że jego użytkowanie nie będzie sprawiało nikomu problemu. Diody solarne, które zostały tak umieszczone, aby nikomu nie przeszkadzały, można włączyć za pomocą przycisku znajdującego się na maszcie. Ilość diod solarnych zależna jest od tego, z jak wielkim parasolem ma się do czynienia. Przy parasolu, którego średnica wynosi 300 cm, takich lampek może być ok. 24. Średnio, na jednym ramieniu znajdującym się pod czaszą parasola, można umieścić po 3 lub cztery lampki.  Wydawać by się mogło, że takiego parasola nie będzie można złożyć, ze względu na lampki, ale tak faktycznie nie jest. Lampki dają przyjemne, ciepłe światło wieczorem i w nocy. 

Comments are closed.