Mazury – co można o nich powiedzieć? Dużo, ale i tak temat nigdy nie zostanie wyczerpany. Dlaczego? Ponieważ jest to jeden z najpiękniejszych regionów, którym można zachwycać się bez końca. Niby są znane, ale człowiek przekraczając “bramy” mazurskiej krainy za każdym razem jest tak samo zachwycony pięknem, a już na pewno ciszą i spokojem.

Noclegi w Węgorzewie

Dlatego też nie brakuje chętnych osób na to, aby zaklepać sobie urlop w tym właśnie miejscu. Jedną z ciekawszych propozycji można znaleźć w Węgorzewie. Nazwa miejscowości wzięła się od Węgorapy, którego można było kiedyś spotkać w tym właśnie regionie. Niektórzy myślą, że nazwa wzięła się od ryby węgorz. Powracając do noclegów – to właśnie tutaj znajduje się ośrodek wypoczynkowy, który oferuje Mazury noclegi. To Róża Wiatrów, która jest budynkiem nowoczesnym, jaki z wielką przyjemnością gości wszystkich – bez względu na wiek, ilość osób, czy też pochodzenie. Warto więc sprawdzić ich ofertę wypoczynkową, a także sam ośrodek, który już na zdjęciach prezentuje się efektownie – a co to dopiero na żywo.

Pokoje do wynajęcia

W ośrodku Róża Wiatrów do wynajęcia są pokoje w różnym standardzie.

Do dyspozycji są dwu- lub trzyosobowe pokoje, z łóżkami pojedynczymi, piętrowymi lub małżeńskimi. Z okien tych pokoi można podziwiać widoki na pobliski las sosnowy. W każdym z pokoi znajdują się prywatne łazienki.

Kolejna propozycja to studia z aneksem kuchennym. Docenią je osoby, które chcą być w pełni samodzielnie, m.in. gotując posiłki według własnego uznania. W tych oto studiach pomieścić się może od dwóch do czterech osób. Doskonała propozycja dla rodzin z małymi dziećmi, które jeżdżą jeszcze w wózkach, ponieważ studia znajduja sią na parterze, więc nikt nie ma problemu z dojściem do nich.

Nie można również pomijać przestronnych apartamentów, jakie to mają dwa poziomy. Maksymalnie zmieścić się w nich może nawet do sześciu osób. Zostały one umiejscowione na pierwszym piętrze w ośrodku. Część dzienna oddzielona jest od części sypialnianej. 

Róża dla każdego

Sam ośrodek znajduje się w lesie. Nikt nie powinien mieć problemu z tym, aby dotrzeć na miejsce. W hotelu nie brakuje licznych atrakcji, jak np. plac zabaw, czy też strefa outdoorowa dla dorosłych. Pod ręką znajduje się również jezioro, gdzie amatorzy wodnych kąpieli, w okresie letnim, mogą korzystać ze wszystkich możliwości. Samo Węgorzewo ma do zaoferowania wiele licznych atrakcji, które każdy turysta z wielką chęcią pozna. 

 

Comments are closed.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/63-komoda-lazienkowa https://iee802.org https://godrejmeridien-gurgaon.com