Szklane panele to świetny sposób na pokrycie ścian w swojej kuchni. Szkło hartowane jest bardzo trwałym materiałem a dodatkowo laminowane, jest gwarancją odporności i niezawodności. Takie panele wytrzymają wiele lat i nadawać będą kuchni eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Doskonale sprawdzą się zarówno jako pokrycie dużych powierzchni jak i mniejsze fonty kuchenne. Panele szklane do kuchni nadają oryginalnego  charakteru wszystkim wnętrzom i wpasują się w każdy styl. Wybierz jeden z miliona dostępnych wzorów i spraw, aby goście padali w zachwyt za każdym razem gdy cię odwiedzą. Teraz w ofercie mamy również panele podświetlane, które jeszcze bardziej podkreślą unikatowość Twojej kuchni.

Panele podświetlane – zjawiskowy sposób aranżacji wnętrz

Panele podświetlane mogą być montowane razem z tradycyjnymi płytkami lub bezpośrednio na ścianie, między szafkami, we wnękach, na suficie itp. Grafiki nanoszone są na szkło za pomocą najnowszych technologi, co sprawia, że obraz będzie posiadał niebywale żywe kolory. Technologia UV pozwala na druk w rozdzielczości 1440 dp. W połączeniu ze światłem z diod LED obraz sprawia piorunujące wrażenie. Za ostateczny wygląd całej kompozycji odpowiada klient, czyli to Ty decydujesz, jak prezentować będzie się Twoja kuchnia. Możesz mieć pewność, że po zakończeniu montażu panele szklane służyć Ci będą przez długi czas. Używane przez nas profesjonalne diody LED świecą nawet do 40 tys. godzin.

Panele Szklane do kuchni na zamówienie klienta

Jeżeli jesteś zainteresowany szklanymi panelami, skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły projektu. Po zapoznaniu się z pomieszczeniem doradzimy w kwestiach doboru szkła mocowań i zaproponujemy sposób montażu. Zaproponujemy wycenę i prześlemy Co pełną ofertę. Cały proces trwa bardzo szybko i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania. Sprawdź pełną ofertę naszych wyrobów ze szkła – Axitech.

Comments are closed.

Záhradné stoly AKCIE a ZĽAVY https://xann.pl/sitemap