Wyposażenie łazienki to nie lada wyzwanie. W czasach, gdy tak wiele akcesoriów dostępnych jest online i stacjonarnie, ciężko nam się zdecydować na jeden konkretny model. Zazwyczaj mamy kilka opcji do wyboru. Chcemy, aby nasza łazienka wyglądała pięknie i służyła przez wiele lat. Sklep z armatura sanitarną Frapeti powstał z potrzeby kreowania pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Produkty na stronie internetowej pochodzą od znanych w branży producentów. Sprawdź bogatą ofertę sprzętu do łazienki.

Baterie do wanny – oferta sklepu Frapeti do aranżacji Twojej łazienki

We współczesnych mieszkaniach częściej możemy zauważyć, że rezygnuje się z wanny na rzecz prysznica, np. z odpływem liniowym. Jednak nadal istnieją zwolennicy relaksu w wannie. Obie te rzeczy jesteśmy w stanie połączyć. Niezbędne są do tego wysokiej jakości baterie wannowo – prysznicowe. Na https://frapeti.pl/collections/baterie-wannowe znajdziesz duży wybór baterii do wanny, które różnią się między sobą wielkością, designem oraz pozostałymi parametrami, jak np. sposobem montażu.

Nowoczesne baterie wannowe dopasowane są do indywidualnych potrzeb. Tak oto baterie ścienne sprawdzą się w łazienkach zamontowanych w narożniku, natomiast baterie wolnostojące przeznaczone są do wanny, która znajduje się na środku pomieszczenia.

Bidet w łazience – zadbaj o higienę miejsc intymnych

Bidet montuje się najczęściej zaraz przy WC. Ma on na celu szybką higienę po czynnościach fizjologicznych. Baterie bidetowe zapewnią jej użytkowników pełen komfort, całkowitą dezynfekcję i poczucie świeżości. Sprzęt ten dostępny jest w różnych kolorach i sposobach montażu. Doskonałym rozwiązaniem jest zamontowanie baterii bidetowych na ścianie. Są niezwykle łatwe do czyszczenia, a w niektórych produktach ze sklepu Frapeti została zamontowana specjalna technologia zmniejszająca zużycie wody i zapobiegająca powstawaniu smug oraz przebarwień. 

Comments are closed.