Motoryzacja

Wynajem dostawczych do 3,5 ton – formalności

Firma przewozowa posiada sporą ilość różnorodnych samochodów dostawczych. Istnieją różne opcje na pozyskanie takich pojazdów – leasing, kupno czy wynajem. Bardzo ciekawym i coraz popularniejszym sposobem jest wynajem dostawczych do 3,5 ton. Formalności związane z takimi pojazdami przy korzystaniu z usług sprawdzonych firm przewozowych są minimalne! Dodatkowym atutem jest fakt, że takimi pojazdami mogą jeździć osoby nie posiadające specjalistycznego prawa jazdy, a zwykła podstawową kategorię.

 

Jak wynająć samochód dostawczy do 3,5 tony? Sposoby

 

Najpewniejszym sposobem na wynajem samochodów dostawczych jest skorzystanie z usług sprawdzonego serwisu, który zna się na rzeczy. Warto wybierać doświadczone firmy wynajmujące samochody, które posiadają dobre opinie. Liderem na rynku jest Grupa DBK, która oferuje wynajem różnorodnych pojazdów na korzystnych dla klienta warunkach. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zminimalizowanie formalności. W tym wypadku nie jest pobierany żaden wkład własny, nie trzeba zanosić papierów dotyczących kondycji finansowej firmy czy chodzić po zakładach ubezpieczycieli i zbierać pozytywne opinie. Wynajem samochodów dostawczego do 3,5 tony w Grupie DBK jest po prostu dziecinnie proste!

 

Wynajęcie samochodu do 3,5 tony może być przeprowadzone na zasadzie wynajmu krótkoterminowego bądź długoterminowego. Każdy z tych sposobów jest ciekawy i odpowiada na wymagania różnych klientów. Przede wszystkim wynajem krótkoterminowy skierowany jest do firm, które ,,na cito” potrzebują danego samochodu do pracy. Jeśli odpowiednio umówią się z firmą dostarczającą pojazd to wyjadą nim nawet tego samego dnia! Wynajem typu długoterminowego jest skierowany bardziej dla przedsiębiorcy, który przez długi czas przykładowo rok chce bazować na danym pojeździe. To łatwe i szybkie rozszerzenie floty z minimalną ilością formalności i zabezpieczeniem stałości opłat przez cały okres wynajmu.

 

Podsumowanie

 

Wynajem aut do 3,5 tony wcale nie musi być trudny! Wystarczy tylko wybrać dobrą firmę, a będzie można cieszyć się wysokiej jakości pojazdem przez długi czas!